تصاویر مربوط به آیفون 8

تصاویر مربوط به آیفون ۸، بیشتر در وب نمایش داده می شوند

تصاویر مربوط به آیفون ۸ بیشتر در وب نمایش داده می شوند

کسانی که به مشتاقانه به دنبال بررسی کردن آیفون ۸ و مشخصات ان هستند، از نمایش تصاویر  مادربرد و صفحه نمایش OLED چند وجه لذت خواهند برد، هر دوی از آنها در گوشی های زیبای Apple قرار می گیرند.

می توانید این خبر را با دوستان خود در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید  باید بدانید که در آینده صفحه نمایش ها و مادربرد ها تغییرات زیادی خواهند کرد، اما  این به این معنی است که در مورد ویژگی دستگاه های پرچمدار شرکت های معروف، رمز و راز کمتری وجود دارد. هر آنچه که اپل در حال برنامه ریزی برای رویداد راه اندازی است را، ما قبلا شنیده ایم.

چند ماهی است که خبر های زیادی از گوشی جدید اپل به گوشی میرسد! اپل انگاری می خواهد قطعات گوشی را جمع و جور تر کند! با این حال اگر این اتفاق صحت داشته باشد وقت ان است که باتری گوشی آیفون خدمت بیشتری به این گوشی بکند. وجود اعضا و مولکول ها ال شکل در این باتری قدرت ان را بالا می برد.

در مورد صفحه نمایش، انتظار می رود که اپل از سامسونگ و ال جی صفحه نمایش خود را الهام بگیرد.اما اپل صفحه نمایش دوم را اضافه نمی کند. در عین حال، آیفون ۷S و آیفون ۷S Plus نیز به نظر می رسد که ماه آینده عرضه شوند. ارتقاء جزئی و کوچک ممکن است به خوبی نگاه مشتاقان خود را نگه دارد.

گذاشتن PICT در صفحه نمایش OLED لبه به لبه این گوشی نشان می دهد که اپل در این گوشی نگرش های جدیدی را به کار برده است و این نگرش به این سادگی در این گوشی اعمال نشده است. طبق گفته های گسکین، مونتاز این گوشی در چین با حساب کردن قطعات پیشرفته ان مبلغی معادل ۵۰۰۰ دلار را روی دست شرکت آیفون می گذارد.حالا صفحه نمایش به کنار که خودش یک مسئله جداست

همانطور که  اپل، هنوز هیچ چیزی در مورد یک آیفون جدید یا یک رویداد برای آن منتشر نکرده است، هرچند به احتمال خیلی زیاد و ان هم نه خیلی درست اپل در ۱۲ سپتامبر در محل تئاتر استیو جابز گوشی آیفون را رو نمایی می کند. فقط چند هفته پس از رونمایی آیفون ۸، شایعات و خبر ها و داستان های زیادی در مورد آیفون ۹ شنیده خواهد شد.باید نشست و منتظر ماند!!!!

منبع:http://www.techradar.com/news/pictures-of-more-internal-iphone-8-parts-leak-out-on-the-webدانشجوی رشته ادبیات انگلیسی-فعال در حوزه فناوری


دیدگاهتان را بنویسید