سیستم عامل iOS 11

سیستم عامل iOS 11 ،ویژگی ها اخبار،شایعات،تاریخ انتشار

سیستم عامل iOS 11 ،ویژگی ها اخبار،شایعات،تاریخ انتشار و عرضه.

زمان باقی مانده تا انتشار سیستم عامل جدید اپل

[wpdevart_countdown text_for_day=”روز” text_for_hour=”ساعت” text_for_minut=”دقیقه” text_for_second=”ثانیه” countdown_end_type=”date” end_date=”13-09-2017 00:59″ start_time=”1504716004″ end_time=”0,1,1″ action_end_time=”hide” content_position=”center” top_ditance=”10″ bottom_distance=”10″ ][/wpdevart_countdown]

تاریخ انتشار منتشر شده iOS 11 ممکن است چهارشنبه، ۱۳ سپتامبر باشد، زیرا اپل به روز رسانی نرم افزاری بین آیفون و تاریخ ارسال واقعی آن را به روز میکند.با رونمایی از آیفون ۸ رویداد های جدیدی در انتظار رخ دادن است!

توجه:به دلیل حجم بالای تصاویر،تمامی تصاویر مربوط به سیستم عامل iOS یازده در یک فایل فشرده تقدیم شما عزیزان می گردد.و هم در خود سایت این تصاویر قابل دسترسی است!

چطوری؟ آیا iOS یازده ارزش دانلود کردن را دارد؟ ما معتقدیم که این سیستم عامل تغییر و تحول بزرگی را در صنعت گوشی های اپل به نمایش خواهد گذاشت!

iOS 11 آیفون و آیپد شما را تغییر می دهد و به روز رسانی اپل در حال حاضر یا در ماه سپتامبر، بسته به محل زندگی شما، به روز رسانی می شود.

این یک ارتقاء بزرگ برای iPad است، iPad می تواند به راحتی با انجام کار های چند وظیفه ایی جای لب تاپ های بازار را بگیرد.در این سیستم عامل مرکز کنترل(Control centre) تقویت شده است و امکانات بیشتری در اختیار کاربران قرار می گیرد.

حالت های دوربین جدیدی در این سیستم عامل وجود دارد، سیری دقیق تر است، و iOS 11 (در نهایت) اپل را به خط مقدم نوآوری واقعیت افزوده با ARKit هدایت می کند.

در اینجا می توانید در مورد این سیستم عامل اطلاعات بیشتری کسب کنید.

 • مدیریت صحیح iOS 11 باعث می شود اپل کار های بیشتری را بتواند انجام دهد.
 •  iPad Pro 10.5 و iPad Pro 12.9 به زودی در این صنعت جای لب تاپ ها را می گیرند و iOS 11 باعث می شود که این واقعیت به لطف بهبود سیستم عامل قابل تحقق باشد.
 • انجام چند کاره در این گوشی روان تر شده است.

iOS 11 شامل یک حوض مانند یک رایانه Mac است و شما از برنامه ایی به برنامه ایی دیگر سریع تغییر مکان می دهید. این کار خیلی سریع است، اما شما همیشه می توانید آن را مدیریت کنید تا به آسانی به آن دسترسی پیدا کنید.

درست مثل مکبوک،در قسمت های پایینی گوشی می توان نوار ابزار مخصوص کنترل این گوشی ها را به طور کامل مشاهده کرد.

تحقیق دیجی کوک: این مهمترین تغییر در iOS 11 است اگر شما دارای iPad جدیدتر هستید. ما متوجه شدیم که منوی شبکه بارکد و چند وظیفه ای کمتر مانند یک سوئیچ نرم افزاری و بیشتر مانند یک کامپیوتر چند پنجره ای احساس می شود. این برای تعداد رو به رشد افرادی که از iPad Pro استفاده می کنند، به عنوان جایگزینی لپ تاپ اهمیت دارد.

کشیدن و رها کردن به iPad می آید

 • کشیدن و رها کردن نیز در iOS 11 آغاز می شود و بلافاصله پس از کشیدن آنها به سمت صفحه، برنامه ها را به حالت split-screen می روند.
 1. برنامه های کشیدن و رهاکردن را به طور مستقیم به صفحه نمایش تقسیم کنید
 2. شما همچنین می توانید عکس ها و لینک ها را در برنامه های split-screen بکشید و رها کنید
 3. برنامه های کشیدن و رهاکردن را به طور مستقیم به صفحه نمایش تقسیم کنید
 • شما همچنین می توانید عکس ها و لینک ها را در برنامه های split-screen بکشید و رها کنید
 1. شما همچنین می توانید آیتم ها را در یک صفحه نیمه انتقال دهید: متن، عکس، لینک، فایل، و غیره. این – نه iMac Pro – پاسخ اپل به یک کامپیوتر صفحه لمسی است.
 2. iOS 11 باعث می شود که آیفون در دستان شما درست مثل یک لب تاپ پیشرفته کار کند. و این چیزی است که هیچ تبلت اندرویدی، حتی سامسونگ گلکسی تب S3 جدید، امروز ارائه نمی دهد.
 3. کشیدن و رها کردن برای آیفون ممکن است در آینده امکان پذیر باشد، اما در iOS 11 عمومی بتا، در حال حاضر غیرفعال است. هرچند امید ورود این قسمت برای آیفون برای آینده وجود دارد.

تحقیق دیجی کوک: در هنگام استفاده از iPad برای اهداف بهره وری، چند مرحله غیر ضروری را حذف کنید. در آزمایش ما، ما فهمیدیم که لازم نیست که یک متن و عکس ساده را بین یک منوی صفحه نمایش تقسیم کنیم. همه چیز درست است. برای دو سال گذشته فکر می کردیم باید بتوانیم کشیدن و رها کنیم.

iOS 11: ما ۱۰ بهترین ویژگی را رتبه بندی می کنیم. به لطف سیستم عامل iOS

 • تاریخ انتشار iOS 11

در حال حاضر ما برخی از ویژگی های برتر iOS 11 را بررسی کرده ایم – و قبل از اینکه ما به بقیه تغییرات بپردازیم، اجازه دهید زمانی که iOS 11 به صورت کامل به روز رسانی خواهد شد را به شما بگوییم.

طبق گفته اپل، iOS 11 در پاییز امسال عرضه خواهد شد، اما توسعه دهندگان ثبت شده در برنامه توسعه دهنده اپل می توانند iOS 11 را در حال حاضر حداقل در فرم اولیه خود دانلود کنند.

شما همچنین می توانید آن را آزمایش کنید، همانطور که اپل iOS 7 بتای عمومی را در تاریخ ۲۶ ژوئن ۲۰۱۷ به بازار عرضه کرده است و بر روی iPhone و iPad کار می کند. همین کار را نیز برای iOS انجام داده است.

تحقیق دیجی کوک:آیا باید iOS یازده را دانلود کرد؟ یا منتظر ماند؟ به نظر ما بهتر است منتظر بمانید تا توسع دهندگان نرم افزار های خود را با این نسخه از سیستم عامل شرکت اپل هماهنگ کنند.تا در آینده برای این نرم افزار ها مشکلی پیش نیاید.

iOS 11 ویژگی های آیفون برای AR5

iOS 11 به اپل بزرگترین پلفرم اپل در طول تاریخ تبدیل می شود. و به زودی این سیستم برای شرکت اپل طرفداران زیادی را به ارمغان خواهد آورد

به همین دلیل است که اپل ARKit متمرکز بر توسعه یک معامله بزرگ برای همه است، نه فقط سازندگان برنامه. این به بالاترین ویژگی های که از آیفون ۸ سه ماه از زمان حال بر می آید اشاره می کند.آماده شدن برای یک زندگی متناقض در واقعیت تقویت شده.

اپل ARKit در iOS 11 دقیقا چیست؟ توسعه دهندگان با استفاده از iPhone یا iPad و دوربین خود، می توانند اشیاء مجازی را در دنیای واقعی قرار دهند.

این یک نسخه واقعا پیشرفته Pokemon Go است، اما با بسیاری از امکانات دیگر.

توجه:به دلیل حجم بالای تصاویر،تمامی تصاویر مربوط به سیستم عامل iOS یازده در یک فایل فشرده تقدیم شما عزیزان می گردد.و هم در خود سایت این تصاویر قابل دسترسی است!

 

جدول روی آن چیزی ندارد اما در iPad، این یک جهان تعاملی است

در حقیقت، Pokemon یکی از چند نمایش بزرگ اپل را پیش روی ما قرار داد اما نسخه های بیشتری منتشر شده بودند که از این بازی پرطرفدار ما را بیشتر حیرت زده کردند.

نمایشگاه مجتمع آن در بین یک ایستگاه فرعی و سفینه ها نبرد را انجام می دهد، و این اتفاق  در یک سالن آمفی تئاتر خالی رخ می دهد.

گزارش از تبلتها، Ikea، به عنوان یک شتاب دهنده برای سیستم عامل iOS 11 AR معرفی شده است، به شما امکان می دهد تا مبلمان خیالی را در اتاق تا میلیمتر قرار دهید.

اپل تنها یک زمین بازی جدید برای میلیون ها دستگاه موجود ایجاد کرده است و مایکل هالنز و گوگل تانگو را مطلع کرده است.

تحقیق دیجی کوک:اگر تا به حال iOS بتا را تجربه نکرده اید باید بگوییم بهترین قسمت از این سیستم عامل قدرتمند را از دست داده اید. هر چه سریع تر این سیستم عامل را دانلود کنید و یا منتظر بمانید تا نسخه کامل ان در چهارشنبه هفته بعد منتشر شود.

iOS 11 اپل را به مداد آزمون تبدیل می کند؟

مداد اپل ابزار بسیار خوبی برای سری iPad Pro است، اما یک شکایت ما در iPad Pro 9.7 ما بررسی شده است که شما فقط در برنامه های انتخابی توسط خودتان می توانید از این مداد استفاده کنید.

این همه با iOS 11 تغییر میکند! Instant Markup به شما امکان میدهد در فایلهای پی دی اف و عکسها و یادداشتهای فوری به شما اجازه میدهد چیزها را به اندازه ASAP بچرخانید – درست از صفحه قفل گرفته تا کل گوشی!

تمام یادداشت های فوری شما در صفحه قفل در یادداشت ها ذخیره می شوند، بنابراین نگران نباشید. و نقاشی در یادداشت های نزدیک متن موجود به صورت هوشمندانه متن شما را مدیریت می کند

 • یادداشت ها را حتی از روی صفحه قفل بکشید در یادداشت ها ذخیره می شود، نگران نباشید
 • شما می توانید با استفاده از مداد اپل  PDF ها و تصاویر را مدیریت کنیدبه وسیله سیستم عامل iOS این کار راحت تر انجام می شود.
 • متن، حرکت از راه است. من اینجا رو کشیدم
 • اسکن و امضای اسناد بدون نیاز به چاپگر چند منظوره
 • اسکنر اسناد در یادداشت به نیاز به اسکنر های تصویری
 • این اسکن،تمامی سند شما را اسکن می کند و اجازه می دهد تا کل برنامه های شما مدیریت شود.

تحقیق دیجی کوک: در این سیستم عامل مداد اپل برای آی پد فقط طراحی شده است. اما نمی توان گفت که این سیستم خراب است یا به درستی عمل نمی کند.امید ان می رود که در آینده نسخه های جدیدی و بهتری از آی او اس عرضه شود.

 1. iOS 11 در مقابل iOS 10: چه جدید و چه جالب است این سیستم عامل اپل
 • میانبرهای صفحه کلید جدید اپل
 • اپل با بهره وری ۱۰٫۵ اینچ iPad Pro در حال افزایش فشار بهره وری است و iOS 11 بخشی از آن را با میانبرهای صفحه کلید تثبیت می کند.
 • شما مجبور نیستید هر بار دیگر به لایه دوم صفحه کلید بروید
 • این کلیدهای حرفی با عدد، نماد و علائم نقطه گذاری ترکیب شده (در حال حاضر در لایه دوم صفحه کلید یافت می شود)، به شما اجازه می دهد تا آنها را با یک حرکت فلیکن جدید به آنها دسترسی پیدا کنید.

فشردن این شماره های ثانویه و نمادها به سمت پایین آسان تر از نیاز به تغییر بین دو لایه است. ما می خواهیم آن را به آیفون ۷ به علاوه، نیز می آیند.

تحقیق دیجی کوک: فشردن شماره های ثانویه گرچه برای شما چیز کم اهمیتی به نظر می رسد.اما برای بسیاری از افراد این عمل بسیار حائز اهمیت است.بنده که خود از کاربران و طرفداران پر و پا قرص آیفون هستم! با اپل کار ها تایپی زیادی را انجام می دهم.این ویژگی برای من خیلی به درد به خور است کاربرانی مثل من خیلی از این ویژگی خوششان می آید.

فایل های اپل بسیاری از ابرهای شما را باز می کند.به لطف سیستم عامل iOS

اپل یک برنامه فایل جدید در iOS 11 را راه اندازی می کند که به شما اجازه می دهد تا از طریق تمام فایل های خود مرتب سازی کنید. شما می توانید فهرست، جستجو و سازماندهی همه آنها را در یک مکان مدیریت کنید.

فایل های اپل نه تنها فایل های اخیر خود را از iPad خود، بلکه در سایر دستگاه های iOS، iCloud Drive و سایر سرویس ها، از جمله Box، Google Drive و Dropbox به دست می آورند.

این فقط یک راه دیگر اپل در حال تلاش برای ساخت iPad Pro یک کامپیوتر واقعی برای افرادی است که نیازی به MacBook 2017 یا iMac Pro ندارند.

تحقیق دیجی کوک:این حرکت، مانند اعلام دوسال پیش مداد اپل، بر خلاف چیزی است که ما از شرکت انتظار داشتیم، می رود. با این حال، این یک تغییر خوش آمدید با سیستم عامل iOS 11 است. شما ممکن است از فورا استفاده نکنید، اما همانطور که در سند و مخزن عکس جدید بیشتر و بیشتر تکیه می کنید، برای دستگاه شما ضروری است.

 • iMessages حافظه ذخیره سازی شما را از بین نمی برد
 • در iOS 11 iMessages حتی بهتر از آن است که در حال حاضر با هماهنگ سازی بدون درز iCloud در سراسر iPhone، iPad و Mac خود است.
 1. این به معنای دو چیز است. اول، هنگامی که شما یک حباب مکالمه را روی iPad خود انجام می دهید.این مکالمه برای iPhone شما نیز نشان داده خواهد شد.
 2. دوم، آزاد سازی فضا برای iMessage و مدیریت فضای آن کار سختی بود! اما اکنون با وجود سیستم عامل iOS یازده این مشکل بر طرف شده است

آیا iMessages را می شناسید،iMessages یک دسته از فضا در iPhone و iPad شما را مدیریت می کند و به پیام های شما نظم و ترتیب خاصی می دهد.

به زودی، با iOS 11، شما می توانید تمام iMessages خود را به iCloud پشتیبان گیری کنید زیرا آنها به سرورهای اینترنتی اپل بایگانی می شوند. این یک تسکین بزرگ است بر نگرانی های شما!

تحقیق دیجی کوک::این واقعیت که iOS 11 همگام سازی iMessages بین دستگاه ها از طریق iCloud ممکن است تغییر بزرگی نسبت به تمام برنامه ها به حساب بیاید! چرا این تغییر بزرگ ممکن است در این سیستم عامل اعمال شود.از آنجا که حتی اگر یک برنامه پیامرسانی عالی باشد، به ویژه از آنجایی که شما می توانید افراد را در یک مکینتاش و iPad (پیامی که به صورت خودکار در اندروید انجام می شود) پیام ندهید، پیام ها می توانند پس از اتمام آنها از حالت نظم خارج شوند یا در دستگاه های دیگر شما باقی بمانند. این حقیقت که حجم زیادی از ذخیره سازی را از نوار رمز ورد “دیگر” آزاد می کند، این برنامه ممکن است در اندروید مشکلاتی ایجاد کند.

اپل قابلیت پرداخت به دوستان را دارد.به لطف سیستم عامل iOS

Apple Pay در حال گسترش به ویژگی های شخصی به فرد در هنگام ارتقا به iOS 11 است. این دقیقا همان چیزی است که Venmo و PayPal انجام می دهند در حال حاضر، این نرم افزار رایگان است.

پرداخت های اپل پرداخت با استفاده از شناسه Touch ID برای احراز هویت و iMessages برای ارسال پرداخت ها بین دوستان یا مخاطبین دیگری که شما پول می پردازند،انجام می شود.

با بسیاری از گزینه های پرداخت بدون تماس در iOS در حال حاضر، از جمله Gmail و فیس بوک، هیچ دلیلی برای جلوگیری از پرداخت دوستان خود وجود دارد!

تحقیق دیجی کوک:این نیز تلاش اپلبرای گسترش Apple Pay به یک رقیب Venmo است و به طور کلی چیز خوبی است. این که آیا بیشتر کاربران از استفاده زیاد از آن استفاده می کنند، هنوز دیده می شود.آگاهی از این ویژگی جدید iOS 11 بسیار دشوار است، حتی اگر در زندگی روزمره با دوستانتان مفید باشد.

متقاعد شده اید که iOS 11 را برای گوشی خود نصب کنید یا نه؟

به فروشگاه App جدید خوش آمدید.به لطف سیستم عامل iOS

ما بازخورد iTunes را در WWDC 2017 دریافت نکردیم، اما iOS 11 به ما یک App Store جدید بر روی iPhone و iPad ارائه می دهد.

برگه Today منجر به پیشرفت هرچه بیشتر برنامه های آن می شود و روزنامه ها و داستان های پشت برنامه های بالا را می آموزد. فرمت بسیار شبیه همان چیزی است که اپل در سال گذشته در موسیقی انجام داد.

نگران نباشید، هر برنامه همچنان دارای یک صفحه محصول است، اما iOS 11 تمرکز زیادی روی زبانه های “Games” و “Apps” برای تمرکز بیشتر در این مناطق به خود اختصاص داده است.

اپل می گوید که فروشگاه App جدید در دستگاه های تلفن همراه شما برای کشف طراحی شده است و راه را برای بارگذاری مجدد نرم افزار مانند ۹ سال پیش است.

تحقیق دیجی کوک:ما در مورد فروشگاه App جدید در iOS 11 نگاه کردیم و همانند چیزی است که انتظارش را داشتیم . زبانه به روز رسانی به دلیل فضای سفارشی میان منوها و متن بزرگتر که بیشتر از قبل به خطوط اختصاص دارد، به همان اندازه ساده شده است، اما در هر جای دیگری از مزایای استفاده شده است. این در مورد چیزهای زمان برای این برنامه تغییر کرده است.

iOS 11 برای صوتی بدون افت کیفیت  به لطف سیستم عامل iOS

این قابلیت هنوز تأیید نشده است، اما اشاره شده است که در iOS 11 میتواند از صدای lossless پشتیبانی کند، همه این امکانات به لطف برنامه جدید File اعمال شده است.

اضافه کردن پشتیبانی از FLAC بدون صدا به اپل و iPads در نهایت به ما راه برای گوش دادن به آهنگ های غیر فشرده بدون نیاز به تبدیل همه چیز به استاندارد ALAC اپل.

این یک تغییر کوچک، اما معنی دار برای دستگاه پخش صوتی قابل حمل اواخر موسیقی و برای آینده آن با AirPlay 2 و Apple HomePod است.

Digicok’s: ما هنوز قادر به تجربه این ویژگی های iOS 11 نیستیم اما این یک تغییر امیدوار کننده برای دوستداران صوتی است. ما همچنین با چشم انداز سیستم عامل iOS 11 هیجان زده شده ایم که به ما اجازه می دهد چندین بلندگو را به صورت جداگانه یا همه در یک زمان کنترل کنیم – حتی اگر آنها از سازندگان مختلف باشند.

سیری دقیق تر است و برای تلفن های موبایل متفاوت است. به لطف سیستم عامل iOS

سیری یک صدای طبیعی تر صدای با به روز رسانی iOS 11 را دریافت می کند و شما می توانید گزینه های صوتی زنانه و مردانه را انتخاب کنید.

برای اینکه سیری را مانند آیفون از آینده بسازید، اپل راهی را برای گفتن همان کلمه با تنهای مختلف ارائه داد. این همیشه همان تلفظ ربات است.

سیری آموزش یادگیری متنی شما را تقویت می کند، پس از خواندن یک داستان خبری خاص در Apple News یا Safari تا زمانی که پیشنهادات مختلف کلمه ای را ارائه ندهید.

آیا شما فقط برخی از اخبار مربوط به ایسلند را بخوانید و شروع به تایپ کردن یک کلمه مانند ریکیاویک می کنند؟ اجازه دهید سیری این اشتباه آینده را انجام دهد.

سیری در ۳۷۵ میلیون دستگاه است و در زبانهای بیشتر و کشورهای بیشتر از هر دستیار شخصی دیگر است. بنابراین اپل از آن استفاده می کند با iOS 11.

از یادگیری عمیق برای ترجمه های سریع مانند ما قبلا دیده نشده است. آیا می خواهید یک ظرف معتبر را در چینی سفارش دهید؟ فقط سیری آن را برای شما بگویم

تکنولوژی TechRadar: iOS 11 بتا نشان می دهد که Siri دقیقا دقیق نیست، اما در این نسخه از سیستم عامل به نظر می رسد. آیا در پاسخ به سوالهای متنی بیشتر (درک “آن” و “آنها” هنگام پرسیدن سوال دوم بر اساس اول) پاسخ گوگل یا Assistant را می توان در نسخه نهایی مشاهده کرد.

سیستم عامل iOS  کنترل مرکز کنترل

درسیستم عامل iOS  مرکز کنترل یک بازسازی کامل با یک نگاه همه جانبه به شما ارائه کنترل سریع در نوک انگشتان شما – بدون نیاز به کش رفتن بین منوها.

اکنون همه چیز ترکیب شده است: کنترل های سیستم، میانبرهای برنامه و کنترل های موسیقی. فقط از پایین صفحه بکشید و آنها آنجا هستند.

این بسیار متفاوت از قبل است، بنابراین طراحی شما را مجبور به استفاده از آرایش جدید می کند (احتمالا از آن روز اول متنفر است، آن را دوست دارم در روز دوم). مطمئنا، هنگامی که ماهیت دوم می شود، ساده تر و سریع تر می شود.

شما همچنین می توانید مرکز کنترل را در برنامه ها غیرفعال کنید. این برای بازی هایی است که کشیدن آن ممکن است وسیله ای باشد برای کنترل کاراکترهای روی صفحه یا نقشه ها.

تحقیق دیجی کوک:اجازه ندهید که کنترل Center Unrefined، به نظر می رسد شما را احمق فرض می کند. این علاوه بر بزرگ جدید به لیست ویژگی های iOS 11 است. ما از ابتدای راه اندازی کلید میانبرهای سفارشی در این منوی درخواست کردیم و اکنون در نهایت آنها (حداقل برای بسیاری از برنامهها و تنظیمات اول شخص) وجود دارد.

این هنوز یک راه سریع برای اتصال به سیگنال های Wi-Fi جدید و بلوتوث ندارد – شما باید به برنامه تنظیمات برای آن بروید. اما همه چیز گامی در جهت درست در مقایسه با چندین مرکز کنترل از سال گذشته است.

صفحه قفل و مرکز اطلاع رسانی در حال حاضر یکی است

اعلان قفل صفحه و مرکز اطلاع رسانی در نیروهای iOS 11 پیوستگی دارند و این باعث می شود که هشدارهای قدیمی که از دست داده اید را مشاهده کنید.

کشیدن روی صفحه قفل معمولی، اطلاعیه ها را از قبل در روز نمایش می دهد، اساسا به مرکز اطلاع رسانی از صفحه قفل دسترسی پیدا می کند.

در همین حال، ژست مرکز اطلاع رسانی معمول (کشیدن از بالای آی فون خود) از منوی مرکز قفل صفحه / مرکز اطلاع رسانی خارج می شود.

تحقیق دیجی کوک: به یاد بیاورید که چگونه از لغزنده شدن برای باز کردن قفل به نفع استفاده از دکمه Touch ID واقعا بروزرسانی سال گذشته (و بسیاری از افراد به دلیل ورود به صفحه قفل) را غیرفعال کرده اند؟ این در همان سطح است. برای به دست آوردن وقت لازم است.

این مفید است، اما ما برای کشیدن اعلانها به سمت چپ یا راست روی صفحه اصلی استفاده میکنیم که اکنون منو یا برنامه دوربین را به منزل منتهی میگردد، حتی اگر شما از یک اعلان سرازیر شوید.این نیاز به بازنگری حافظه عضله بیشتر از هر چیز دیگری دارد.

iOS 11 چه چیزی در مورد آیفون ۸ به ما می گوید؟

حالت های دوربین جدید و ذخیره سازی عکس به لطف سیستم عامل iOS

اپلیکیشن دوربین ۱۱ مگاپیکسلی، حالتهای جدیدی را به وجود میآورد که بیشتر با نیاز به هماهنگی DSLR با کیفیت بالا در اختیار شما قرار میگیرد. این پیشرفته است

عکس های زنده اپل در برنامه Loop Instagram با گزینه Loop و Bounce خود قرار می گیرند. هر دو آنها را در حلقه بازی می کنند و یا آنها را به عقب و جلو به بی نهایت روبرو می شوند.

قرار گرفتن در معرض طولانی به شما اجازه می دهد عکس های شما را با ضرب تاری حرکت مناسب ضبط کنید. فکر می کنید: آبشارها، چراغ های تردد خودرو، ستارگان در حال حرکت در آسمان شب.

فیلترهای جدید نیز به iOS 11 می آیند، با اپل امیدوار است که عکس های پرتره بی نهایت بیان شوند و در نهایت طبیعی تر شود.

همچنین تغییر نحوه ذخیره فیلم ها و عکس ها با استانداردهای جدید، HEIF (فرمت تصویر بالا کارایی) و HEVC (کدک های با کارایی بالا) را تغییر می دهد.

خبر خوب این است که این فناوری های فشرده سازی نسل بعدی تقریبا همان ذخیره سازی را ذخیره نخواهند کرد – و حتی هرگز متوجه خواهید شد.

تحقیق دیجی کوک:عکس های زنده سرگرم کننده بوده، اما آنها هرگز کامل نیستند، به خصوص اگر شما یک عکس متحرک دارید که به پایان می رسد با شما دوربین خود را به سمت زمین فرود می کند، زیرا تصور می کنید که عکس متحرک پس از آن ضبط شده است. حالا شما می توانید آنها را برش داده و آنها را برای اثرات بهتر حلقه کنید.

رانندگی بدون حواس پرتی به لطف سیستم عامل iOS

شما نباید رانندگی و ارسال پیامک را به هر حال، اما اپل به معنای واقعی کلمه رانندگی که نقطه خانه با جدید نه تضعیف در حالی که قابلیت رانندگی در iOS 11.

این اعلان ها را درست مثل “آیا تداخل” را خاموش نمی کند، اما اگر به عقب رانندگی می کنید، این کار را انجام دهید. Apple اذعان می کند که هر کسی Apple CarPlay هنوز آن را ندارد، که ادعا می کند یک راه حل امن تر و ارزان تر است.

اما این ویژگی به شما اجازه می دهد بدون آن ایمن بگردید. حتی ممکن است یک متن را به کسانی که سعی می کنند با یک پیام با شما تماس بگیرند، به شما می گویند که به زودی به آنها بازگردانید.

اگر شما فقط یک مسافر قانونی هستید، چه؟ این آسان برای تایید است، بنابراین شما می توانید ادامه دهید به رانندگی با نگاه کردن به GIF های گربه مهم در آی فون خود را نادیده بگیرید.

اگر شما واقعا نیاز دارید که با کسی ارتباط برقرار کنید چه؟ شما می توانید کلمه “فوری” را وارد کنید تا از ویژگی “آیا بدون مزاحمت” عبور کنید.

تحقیق دیجی کوک:ما در حال حاضر این رانندگی مفید را در ماشین ما پیدا کرده ایم. این به طور خودکار روشن می شود و از ما می پرسد که آیا ما یک رانندگی هستیم، فقط در مورد ما نیستیم. شما یک مسافر دارید. ما همچنین دریافتیم که یک پاسخ خودکار متن وجود دارد که به صورت اختیاری می تواند به هر کسی که شما را در هنگام رانندگی پیام های شما می فرستد ارسال شود. یکی دیگر از گام های صرفه جویی در بهبود سیستم عامل iOS 11.

نقشه های اپل در داخل خانه می رود، کمک می کند.به لطف سیستم عامل iOS

یکی دیگر از حواس پرتیها با Maps، که دقیقتر در جاده و حتی در داخل از به روز رسانی iOS 11 ارائه شده است.

خطوط کمک و محدودیت سرعت در حال آمدن به نقشه های اپل، که برای رانندگی امن به تمام روش های مفید است. نقشه ها از زمان آغاز فاجعه بار بسیار طولانی بوده است.

و در حالی که اپل در حال بهبود برنامه های خارج از منزل نیست، در داخل خانه نیز، با نقشه های دقیق صدها فرودگاه و مراکز در سراسر جهان است.

این آینده است: پیدا کردن که رستوران ها از امنیت گذشته در LAX یا فروشگاه هایی که در سطح سه طبقه چند طبقه قرار دارند ممکن است با iOS 11 باشد.

تحقیق دیجی کوک:نقشه های اپل در سال گذشته قابل اعتماد بوده و شروع به رقابت با این ویژگی های جدید گوگل کرده است. این بازی با استفاده از خط کمک می کند، اما ما از امکان نقشه برداری داخلی در نسخه نهایی iOS 11 لذت می بریم. این چیزی نیست که برنامه های نقشه برداری دیگر انجام می دهند، و این ممکن است هنوز در سپتامبر رخ دهد.

موسیقی شما فقط با سیستم عامل iOS  بهتر شده است

اپل در حال حاضر حضور خود را در کنترل هوشمندانه با کنترل های چندگانه جدید iOS 11 و همچنین بهبود عملکرد طراحی Apple Music گسترش می دهد.

این خبر خوبی از راه اندازی Apple HomePod است.

AirPlay 2 به شما اجازه می دهد تا چندین بلندگو در خانه خود را با یک منوی جدید Apple Home کنترل کنید. همه چیز در هماهنگی همه سخنرانان خانه شما می تواند باشد.

موسیقی اپل تغییرات به همان میزان هیجان انگیز است. شما می توانید لیست های پخش بهتر را با مشاوره با دوستان خود جمع آوری کنید – بدون اینکه هرگز از آنها بخواهید به لطف لیست پخش، آلبوم ها و ایستگاه های اشتراک یافته.

سیری در حال تلاش در زمینه موسیقی است، با اپل قول داد که از iOS 11، دستیار مجازی آن، صداها را که دوست دارید، می داند و می تواند به چیزهای گروه بپردازد.

تحقیق دیجی کوک: صوتی چند اتاق، به غیر از بلندگوی جدید اپل، علاوه بر iOS 11 نیز عالی است. هنوز هم دیده می شود، اگر بلندگو موجود شما قادر به ارتقاء به پشتیبانی از استاندارد AirPlay 2 اپل باشد. همه چیز در مورد برنامه موسیقی ما را تغییر می دهد، به خصوص اینکه توانایی مرتب کردن لیست پخش بر اساس آنچه که دوستان گوش می دهند، تغییر می کند.

بیشتر سیستم عامل iOS  ویژگی های آمده است

تاریخ انتشار رسمی iOS 11 هنوز چند ماه است، اما توسعه دهندگان مطمئنا ویژگی های جدیدی را در بین آن ها پیدا می کنند.

شما ممکن است بتوانید ویژگی های اضافی را از بتا عمومی که اخیرا راه اندازی شده اند، بیرون بکشید. اگر این اتفاق بیفتد، به ما اطلاع دهید و ما آن را به راهنمای iOS 11 ما اضافه خواهیم کرد.

شما همچنین می توانید افکار خود را در مورد جدید iPad Pro 10.5، Apple HomePod و iMac Pro پیدا کنید و شایعات فایرفاکس ۸ در حال افزایش است.

منبع:http://www.techradar.com/news/ios-11-release-date-news-and-features

لینک دانلود مجموعه تصاویر مربوط به آیفون.دانشجوی رشته ادبیات انگلیسی-فعال در حوزه فناوری


دیدگاهتان را بنویسید