آیفون X

آیفون X تصمیم شرکت اپل برای تغییر نام آیفون ۸ به آیفون X شایعه است یا واقعیت

آیفون X این نام جدید برای آیفون ۸ خواهد بود؟

آیفون X یا آیفون ۸ فقط چند روز تا رونمایی فاصله دارد. رویداد در تاریخ ۱۲ سپتامبر، اما ممکن است به شدت شایعه،  پایان آیفون ۸ و تغییر نام آن به آیفون ۸ بالا بگیرد.

شایعات مربوط به نسخه آیفون در این دوره و بر ها وجود دارد، اما شایعات دیگری نیز در مورد این گوشی منتشر شده است که نام این آیفون X است.

در پایین ما در مورد نام های بعدی آیفون بحث می کنیم و ببینیم آیا احتمال دارد تعداد زیادی از آگهی ها و جعبه های خرده فروشی تحت پوشش آیفون X در ماه های آینده را مشاهده کنیم.

آیفون X جعبه را نشان رفته است

آخرین شواهدی از آیفون X در قالب یک جعبه خرده فروشی با نام جدیدی که در سمت آن قرار گرفته است ظاهر شد. این ظاهرا از اپراتور مخابرات هلندی KPN است و به طور تصادفی به وب سایت پر طرفدار ما ارسال شد.

آیفون X

تصویر بعد از آن پس از درخواست وب سایت منبع حذف شده است، اما ما هنوز این جعبه ی عجیب و غریب را مورد تحلیل و بررسی قرار می دهیم

چیزی در مورد این داستان کمی عجیب و غریب است زیرا جعبه از آن زمان کشیده شده است، اما سایت در اصل گزارش داد که توسط یک آژانس بازاریابی آماده شده است و برای یک قطعه تبلیغاتی ارسال شده است.

اپل این نوع از تصویر را قبل از این رویداد بی سابقه منتشر کرده است و این یک خبر عجیب و غریب است.

این به عنوان سوخت اضافی برای شعله های آیفون X به نظر می رسد، همانطور که قبلا آن را  عنوان کرده ایم، ایوان بلاس معتقد است که آن را به جای آیفون ۸ نامگذاری می کند.

بلاخره این گوشی آخر شرکت اپل چه نامی دارد؟

نام آیفون X با توجه به اینکه اپل روز دهم سالگرد اصلی آی فون این سال را جشن می گیرد، به نظر می رسد مناسب تر باشد. اما اپل به نظر می رسد که می خواهد استفاده از اعداد را در گوشی های خود حذف کند!

آیفون نسخه نام دیگری است که شنیده ایم که برای گوشی بعدی از اپل شایعه شده است، که بیشتر به معنای آن است که شرکت قبلا یک محصول به نام «اپل واچ» منتشر کرده است.

ما نام رسمی گوشی های جدید را تا هفته آینده در رویداد ۱۲ سپتامبر اعلام نخواهیم کرد، ولی انتظار داریم آیفون ۷S، آیفون ۷S Plus، اپل دیده بان ۳ و شاید حتی ۴K اپل تلویزیون را نیز ببینیم.

منبع:techradar.com

۶۰ ثانیه با آیفون ۸

 دانشجوی رشته ادبیات انگلیسی-فعال در حوزه فناوری


دیدگاهتان را بنویسید