گوشی HTC U11

گوشی HTC U11 تاریخ عرضه،وِیژگی ها و اخبار سودمند در رابطه با این گوشی

گوشی HTC U11 ممکن است به زودی خبر هایی از این گوشی منتشر شود که ارزشش را داشته باشد.در بررسی گوشی HTC U11 برای ما یک مسئله کاملا روشن بود: و اینکه طرف های گوشی یا طراحی کامل گوشی نوآورانه طراحی شده بود، اما در نهایت غیرممکن بود که HTC گوشی جدیدی را با این همه تغییر رونمایی کند. یکی از دلایل اصلی این ویژگی بی نظیر این بود که شما نمی توانید پرس و جوها را برای انجام عملکردها فراتر از فرمان هایی که HTC ساخته بود، سفارشی کنید.

برای اینکه بررسی این گوشی عادلانه تر باشد، HTC قول داد که یک روز تنظیمات این گوشی را سفارشی سازی کند. آن روز، به نظر می رسد، نزدیک است.

این شرکت یک بروزرسانی نرم افزاری را ارائه می دهد که توانایی انتخاب کلید های میانبر مطبوعاتی برای هر برنامه و همچنین ارائه توابع جدید Edge Sense قابل اجرا می باشد.

HTC چندین ماه پیش از برخی اقدامات جدید افکار عددی اشاره کرده است. آنها شامل فشردن زوم به داخل و خارج از Google Maps و Google Photos، مانور در اطراف و خروج از تقویم، پاسخ دادن به آنها و پایان دادن به تماس ها، خاموش کردن هشدارها و مکث ویدیو می باشند.

این همه خوب و خوب است، اما همان طور که Engadget می گوید، توانایی ایجاد کلید های میانبر برای هر برنامه در گوشی شما، قرعه کشی اصلی است.

شما می توانید آنچه را که برای هر برنامه ای که انتخاب می کنید، انجام دهید، هرچند متاسفانه شما نمی توانید چندین میانبر در برنامه های مختلف فعال در یک زمان داشته باشید.

در حالی که HTC Edge Sense U11 ممکن است هنوز جهان را روشن نکند، سفارشی سازی یک پیشرفت بزرگ است، و این ویژگی بسیار مفید است. هنوز لزوما لازم نیست، اما باید به اندازه کافی برای لطفا صاحبان فعلی U11، و شاید حتی چند مورد دیگر.

در حال حاضر ما بیشتر از چیزی که ما از HTC U11 می خواهیم بدست آوریم انتظار داریم ببینیم که ویژگی فعال لبه های قابل تنظیم با فشار دادن به گوگل پیکسل ۲ شایعه شده از Get-Go. ما انتظار داریم همه چیز در مورد آن در ۵ اکتبر یاد بگیریم.

منبع:techradar.comدانشجوی رشته ادبیات انگلیسی-فعال در حوزه فناوری


دیدگاهتان را بنویسید