فیفا 18

فیفا ۱۸ تاریخ انتشار،تریلر،اخبار منتشر شده و شایعات پخش شده در مورد این بازی

فیفا ۱۸ تاریخ انتشار،تریلر،اخبار منتشر شده و شایعات

به روز رسانی: برخی از قول های امیدوار کننده ای وجود دارد که فیفا در آینده پس از فیفا ۱۸ منتشر خواهد شد. در مصاحبه ای با GameSpot، تولید کنندگان بازی آندره لازارسکو گفت: “من فکر می کنم که ما در آینده FIFA بیشتری در Switch را مشاهده خواهیم کرد.”

این واقعا امید بخش نیست  که قبل از انتشار یک بازی، آیا این کار را می کند؟ با توجه به اینکه نسخه Switch از این بازی کاملا متفاوت با نسخه های کنسول است، برخی پیشنهادات وجود دارد که آینده فیفا در کنسول نینتندو بسیار وابسته به موفقیت آخرین بازی است.

با توجه به Lazarescu، توسعه برای سوئیچ تعدادی چالش اراعه میدهد. نه تنها تیم قادر به استفاده از موتور Frostbite نبود، بلکه دکمه های محدود کنترل کننده Joy-Con به معنای طرح کنترل جدید بود.

در سمت کنسول چیزها، نشان داده شده که حالت حرفه ای تغییر چندانی در فیفا ۱۸ خواهد داشت، مهمترین آن بازسازی سیستم انتقال بازی است که در حال حاضر به شما اجازه می دهد هنگام قرارداد جدید و امضای بازیکنان جدید با بازیکنان، باشگاه ها، مدیران و عوامل آن مذاکره کنید.

سیستم جدید و عمیق تری که به شما اجازه می دهد تا در مورد امضای قرارداد با کارفرمایان مخالف صحبت کنید قبل از اینکه نماینده بازیکن ظاهرا طراحی شده باشد تا سیستم انتقال برای استفاده بیشتر از آن استفاده شود. نقل و انتقالات نیز در زمان واقعی در بازی نشان داده خواهد شد، با ارائه هایی که در آن طرفداران و رسانه ها اعلام می شود.

آموزش نیز با بیش از ۱۵ بازی مهارت جدید بهبود یافته است.

فیفا 18

مقاله اصلی ادامه دارد …

بنابراین، اخبار منتشر شده، و در حال پخش میباشد، در واقع در حال حاضر یک فیفا ۱۸ در این سال وجود دارد. خوب، بنابراین ما قبلا آن را می دانستیم، اما با کنفرانس EA Sports ‘E3 از آنچه که ما اکنون می دانیم چند جزئیات واقعی در مورد به روز رسانی در این سال است.

به احتمال زیاد فیفا ۱۸ یکی از بزرگترین بازی های فروش ۲۰۱۷ خواهد بود، زیرا احتمالا حق رای دادن EA Sports احتمالا بالاتر از نمودار خواهد بود.

در حال حاضر تایید شده است که این بازی در تاریخ ۲۹ سپتامبر برای PlayStation 4، Xbox One، Nintendo Switch، PC، PlayStation 3 و Xbox 360 عرضه خواهد شد.

مطمئنا طرفداران FIFA عظیم هستند، اما به این معناست که ما در چند سال گذشته پس از چند سال تغییرات ظریفتر و یا عمدتا گرافیکی، برای برخی از پیشرفتهای محکم بزرگ شامپاینز شده ایم.

خبر بد این است که ما هیچ مدرکی ندیده ایم مبنی بر این  که بعضی از انیمیشن های جدید فانتزی است، اگر چه اگر این عبارات را با ارزش اسمی بدست آوریم، برخی از مشکلات بسیار مضر این بار حذف شده اند .

اکثریت اطلاعات در مورد فیفا ۱۸ در چند هفته گذشته وارد شده است، و EA Sports در حال ظهور برای E3 – نمایشگاه عظیم بازی تابستان است – با آشکار شدن اینکه ستاره تحت پوشش، هیچکس جز رونالدو نخواهد بود (کریستیانو و نه نبوغ برزیلی سالهای طولانی)

برای ما بیش از حد طولانی بود تا منتظر بمانیم تا اطلاعات بیشتری در اختیار ما قرار بگیرد و اولین تریلر که چند جزء ملموس را نشان می دهد – از جمله فصل جدیدی از The Journey – شامل الکس هانتر، و سپس ما یک بازی جدید با نام تجاری جدید تریلر در E3 همراه با اولین دستاورد های روزنامه نگاران که چند عدد را پر کرده اند اوردیم.

علاوه بر این در سال جاری، یک نسخه سوئیچ نینتندو است که ممکن است چند کنسول را تحریک کند و بیشتر به بازی ادامه دهد، هرچند انتظار می رود که اخبار منتشر شود که در سیستم عامل Frostbite موتور اصلی نخواهد بود.

بریم سر اصل مطلب

این چیست؟ بازی بعدی در فستیوال بازی های طولانی مدت فوتبال چه زمانی رخ می دهد؟ سپتامبر ۲۹، ۲۰۱۷ چه هزینه ای خواهد داشت؟ احتمالا ۶۰ یا ۴۵ پوند / AU $ 59 چه خواهد شد؟ PS4 / Xbox One / PC / Nintendo Switch / PS3 / Xbox 360

تاریخ انتشار

همانطور که انتظار می رود، فیفا ۱۸ در تاریخ ۲۹ سپتامبر برای PlayStation 4، Xbox One، PC، Nintendo Switch، PS3 و Xbox 360 منتشر خواهد شد.

EA گفته است که طرفدارانی که پیش از نسخه رونالدو از این بازی در Pla را سفارش می دهند

Playstation4، Xbox One یا PC قادر به دسترسی به آن سه روز زود است و محتوای اضافی از جمله ۲۰ طلای حق بیمه طلایی، هشت نسخه ویژه FIFA Ultimate Team طراحی شده توسط هنرمندان در موسیقی متن فیلم فیفا ۱۸ و بازیکن کریستیانو رونالدو  وام برای پنج FUT مسابقات.

اعضای EA Access و Origin Access نیز تا ۱۰ ساعت از زمان شروع بازی در روزهای اول سپتامبر به عنوان بخشی از محاکمه بازی اول خود دسترسی اولیه خواهند داشت.

تریلر فیفا ۱۸

دو تریلر جدید ترین و هیجان انگیز فیفا ۱۸ از تابستان امسال از بازی های بزرگ – Gamescom و E3 آمده است. شما می توانید تریلر Gamescom را برای خودتان زیر مشاهده کنید و تریلر E3 را پیدا کنید.

فیفا ۱۸ در Frostbite

این حرکت بسیار شگفت انگیز از سوی EA برای حرکت به یک موتور جدید برای FIFA 17 بود، اما پیشرفت های نورپردازی و تغییرات گرافیکی مختلف، باعث ناراحتی بیش از حد شد (که عمدتا در کل مددینگ بود).

Frostbite، برای کسانی که نمی دانند، یک موتور بازی است که توسط EA Dice ساخته شده است و به سایر استودیوهای EA از جمله EA Sports هدایت می شود که اکنون از آنها برای ارائه خدمات ورزشی خود استفاده می کنند

موتور جدید FIFA 17 را تغییر داد. پرچم های جابجایی مغز ممکن است خیلی فراتر از حس واقعییت شما تغییر نکند، اما اثرات تغییرات آب و هوایی قطعا جالب بود.

همانطور که در تریلر جدید نشان داده شده است، فیفا ۱۸ از این موتور منحرف نخواهد شد.

به طور طبیعی فیلم هایی که در تریلر نشان داده شده دقیقا نماینده آنچه شما می بینید وقتی که شما در حال بازی بازی هستید، اما فیلم های نشان داده شده در موتور Frostbite ایجاد شده است.

این کامل نیست شما هنوز هم برخی از کاهش زمان را می بینید. و ۳۶۰ عجیب و غریب بدون نگاه از AI گاهی اوقات عجیب و غریب (نگاه کنید به پایین)، اما این ثابت شده است کاملا قادر به اجرا به سادگی در سیستم عامل های بعدی ژنرال است و این مهم برای EA SPORT است.

اما Frostbite برای همه نخواهد بود زیرا …

با فیفا ۱۸ در سوئیچ نینتندو دست به دست می شود

با انتشار کنسول سوئیچ متمرکز قابل حمل، روابط بین توسعه دهندگان FIFA EA و Nintendo به حالت خنک شده است، به این معنا است که، بله، پس از دادن Wii U بی حس، فیفا ۱۸ راه خود را به دستگاه ترکیبی نینتندو تبدیل خواهد کرد.

در حالی که با سرعت ۶۰ فریم در ثانیه در ۷۲۰ پیکسل در حالت قابل حمل و ۱۰۸۰p کامل در هنگام تکمیل، به جای اینکه Frostbite ساخته شده برای PS4 و Xbox One نسخه، جای تعجب فراوانی در ورود به حق رای دادن است، با وجود اینکه موتور جدید کاملا جدید است. این نسخه نسخه قابل حمل نیست، چرا که طرفداران در طول سال ها مجبور به معده بوده اند. اما این مانند نسخه های کنسول قدرتمند تر نخواهد بود.

پس، به غیر از موتور فروزیبیت، چه اتفاقی می افتد؟

برای شروع، هیچ گزینه مبتنی بر داستان “The Journey” وجود ندارد (هرچند برخی از انواع بازی تک نفره حضور خواهند داشت). بازی آنلاین نیز محدود می شود – هیچ یک از ۱۱ طرفه برای صاحب سوئیچ نیست، فقط ۴ بازیکن در یک زمان. و در حالی که تصاویر به طور شگفت انگیزی خوب هستند (کیت و بازيگرهای بیشتری نسبت به نگه داشتن خود)، این همانند پیکسل ۴K نخواهد بود که رئالیسم PS4 Pro و Xbox One X را تحمل کند.

با استفاده از این روش، نسخه سوئیچ بسیاری از ویژگی های جدید را به ارمغان می آورد. اول، این قابل حمل است! این که با بازی Joy-Cons در توالت بازی می کنید و یا با کیبرد خود در قطار نشسته اید، شما در نهایت با یک بازی با کیفیت بالا FIFA بازی کردید – با تیم Ultimate دست نخورده.

ثانیا، استفاده از روش های کنترل چندگانه سوئیچ کامل است. این که آیا با استفاده از کنترل کننده Pro، جفت Joy-Cons یا یک تک چاک برای هر بازیکن، شما می توانید یک روش کنترل را با توجه به سلیقه و نیازهای خود پیدا کنید.

این انعطاف پذیری است که FIFA را بر روی سوئیچ جدا می کند، از جمله نسخه های دیگر – آماده است تا بر روی صفحه نمایش بزرگ به عنوان یک دستی، به راحتی برای بازی چند نفره با کنترل های متعدد مجهز شده و حتی از بازی LAN پشتیبانی می کند اگر شما بیش از یک سوئیچ کن داشته باشید.

اما مهمتر از همه، آن را مانند FIFA احساس می کند. این ممکن است در یک موتور متفاوت و یک کنسول کاملا جدید با دنیای اقتصادی باشد، اما آن را انتخاب کنید و فورا احساس آشنا می شود.

هسته، احساس وزنی بازیکنان بدون تغغیر باقی میماند و همین روش دشوار استo ساخت بازی برای دستیابی به ۱۰۰٪ خالص لازم است.

با استفاده از Joy-Con تنها برای بازی چند نفره در پرواز، احساس کمی تضعیف می شود و محدودیت هایی را برای modifiers finess ایجاد می کند. اما در کل، به نظر می رسد که این همان FIFA است که قبلا می دانید و دوست دارید.

در حالی که طرفداران هاردکور قادر به تشخیص و تفکیک هر گونه اختلاف و بی توجهی هستند، به احتمال زیاد، نسخه های اصلی به هر حال انتخاب خواهند شد. برای دیگران، آنها در نهایت یک بازی فوتبال مناسب را در یک کنسول نینتندو و یک قابل حمل در آن داشتند.

فیفا ۱۸ FUT

فیفا 18

 

پس ما چه چیزی را مطمئنا میدانیم که قطعا در فیفا ۱۸ خواهد بود ؟

با توجه به این که FUT (همانند تیم فیفا نهایی) هدیه ای است که برای دادن EA به آن ها نگهداری می شود – همانطور که پول آنها را به ما می دهد – این یک «بانک» برای بازی بعدی است. FIFA 17 FUT چندین ترفند و توجه فراوانی به این موضوع پیش می آید که تبدیل به نوعی گاو پولدار شده است که تصویری از آن در کنار فروشگاه های محلی  خود دارد.

برای کسانی که FUT را نمی شناسند، این کمی شبیه به برچسب های فوتبال است که با ترفند های بالا مطابقت دارد، FIMA، FIFA. شما تیم خود را تشکیل می دهید و اگر شما در بالاترین سطح قرار گرفتید، حقوق و قوانین ده دقیقه ای را در فاکس نیوز به ما اطلاع دهید تا ۱۳۳۷ را به شما بگویم. یا منظور ما Reddit است؟ یکی از آنها.

“هر آنچه که شما انجام می دهید، در پوشش فیفا قرار نمی گیرید – این لعنت است.”

EA اظهار داشت که تغییراتی در تیم جدید  FIFA Ultimate  در بازی جدید خواهد بود. این بار بازیکنان آیکون با سه نسخه مختلف از خود در نقاط مختلف حرفه ای خود، هر کدام با رتبه بندی های مختلف برای نشان دادن اینکه چگونه در آن زمان انجام شد وجود دارد.

به عنوان مثال، شما می توانید بین سال ۱۹۹۸، ۲۰۰۱، یا ۲۰۰۵ مایکل اوون را انتخاب کنید. دیگر بازیکنان آیکون شامل رونالدینیو، پله، رونالدو نازاریو، تیری هنری، لو یشین، دیگو مارادونا، روئی کاستا و پاتریک وییرا هستند.

دیگر ویژگی های جدید به FUT شامل یک نفره Squad Battles، Channels قهرمانان و اهداف خواهد بود. تا آنجا که ما می توانیم این ویژگی های جدید را در نسخه های Xbox، PlayStation و PC از بازی ها، اما نه Switch Nintendo Switch در دسترس قرار بگیریم.

فیفا ۱۸ سفر

فیفا 18

ما همچنین می دانیم که The Journey – پیش بینی پنیری به روایت که EA در FIFA 17 گرفته است – بازگشت فصل به دو را به موقع انجام خواهد داد. اصلی، البته، به شما اجازه می دهد که الکس هانتر را در سفر به نقطه اوج سناریوی رویا هر کودک  ببرید- یک کارت جایزه در FUT.

اگر همه ما واقعا به EA خوش بین باشیم و افکار خوبی را برای آنها بفرستیم، ممکن است این اتفاق بیافتد که مدیر از شما متشکر باشد برای دقت تصمیم گیری شما و همچنین انتقاد از دقت و صحت تصمیم گیری شما.

ما هانتر را ترک کردیم چون به تیم انگلیس فراخوانده شد – بنابراین ممکن است انتظار داشته باشید برای به سختی تمرین کنید تا جشن منحصر به فرد خود را برگزار کنید تا بتوانید پیشتازان پیتر «The Robot Crouch» باشید.

در E3 2017، ما فرصت بازی را در بخش فصل The Journey فصل ۲ داشتیم که هانتر را تحت بررسی قرار دادیم تا بتوانیم رئال مادرید را تغییر دهیم. با هواداران و مربیان علیه او، هانتر اگر بخواهد رشد کند، باید انجام دهد.

داستان هنوز قشنگ است. شکارچی رانده شده و تعیین می شود، اما هنوز یک شخصیت نسبتا کم عمق است. او به عنوان بسیاری از بازیکنان فوتبال شهرت می خواهد، اما فراتر از جاه طلبی های او، کمی برای او وجود دارد. حتی زمانی که لحظاتی وجود دارد که باید واکنش های عظیمی را به وجود آورد – یک انفجار از یک مهاجم رقیب و قرارداد – رفته – بد – او هنوز نسبتا آرام و بی علاقه است.

در برخی موارد، این اجازه می دهد تا هانتر یک ظرف خالی است که شما می توانید با احساسات خوب یا بد  خود آن را پر کنید . این گفت که ما واقعا امیدوار بودیم که تفکر کمی درباره روایت و فرصتی که پدر و مادر هانتر را از ۶۰ سالگی به دست آوریم – به همراه داوران که هر چیزی را امتحان می کنند (“اگر او مرده نیست، این یک دروغ نیست”) و، مسلما، بازی در سیاه و سفید و در حال اجرا به برخی از ستاره های فوق العاده دوران تبدیل خواهد شد.

این اتفاق نمی افتد اما یک مرد می تواند رویای درست کند؟(دور است ولی دست یافتنی است)

فیفا ۱۸ حالت حرفه ای

فیفا 18

حالت شغلی در طول سه سال گذشته به اندازه کافی کمرنگ شده است و ما از اینکه نشان می دهیم که EA کاری انجام می دهد، دچار تردید می شویم چیزی که مهم است این زمان در اطراف – حتی اگر آن را دارای یک لیست از اشکالات، اصطلاحات و برنامه نویسی کاملا عجیب و غریب باشد تا زمانی که مرکز جدید ۷’۶ “خود را به جلو با سرعت ۹۰ و یک ستاره اشتباه است مهارت های پا.

اگر اشتباه می کنیم و EA Sports اذعان می کند که این هنوز بهترین بازی FIFA است که در واقع کار می کند، ما منتظر بازیکنان نمی شویم که در طول مسابقات باشگاهی به سر می برند، بازیکنان جوان که عکس قلم دارند قومیت درست نسبت به بازی های ویدئویی خود و کامپیوتر هوش مصنوعی است که به طور ناگهانی تصمیم گیری نمی کند که در مورد کلاهبرداری برای رقابت از طریق کل تیم خود را انتخاب کنید و شوت را به ناکجاآباد که بزنیم ما فقط در گوشه بالای هدف ما دیدم.

هنگامی که ما با سام ریورا در Gamescom نشستیم، او درباره چند تغییری که در حالت حرفه ای در فیفا ۱۸انجام می شود، به ما گفت:

“[ما معرفی می کنیم] مذاکرات تعاملی است که مذاکرات زمان واقعی با باشگاه ها است. شما پاسخ های فوری دریافت خواهید کرد، بنابراین به جای انتظار برای ارسال ایمیل ها، شخصی است، بنابراین شما می توانید ارتباط بیشتری با این انتقال داشته باشید. انتقال یکی از بیشترین جنبه های مهم حالت حرفه ای است.

“همچنین اقدامات بیشتری وجود دارد. با استفاده از بند مجدد فروش، اگر شما یک بازیکن و تیمی را که بازیکن را به آن فروخته اید و سپس آن را فروخته اند، درصد آنفروش را دریافت می کنید، یا شما می توانید یک بند قرار دهید تا حتی اگر باشگاه نمی خواهد او را ترک کند، اگر کسی مقدار مشخصی برای او ارائه می دهد، آنها باید به فروش برسند. ”

بنابراین، هیچ یک از تغییراتی که ما امیدوار بودیم ببینیم نبودند، اما حداقل این نشان می دهد که حالت شغلی در موارد فراموش شده نیست. قدرت Frostbite خود را در انتقال نیز نشان می دهد، با سینمایی جدید برای ارائه پیشنهادات همراه و برای زمانی که یک بازیکن به یک تیم جدید می پیوندد.

فیفا ۱۸: چیزی که ما می خواهیم ببینیم

http://www.aparat.com/v/7y9DR

 

ما هنوز هم در FIFA 17 چکش می کنیم، با محصول ما جوانان در حال حاضر ستاره های فوق العاده خوب هستند، اما بعد از چند ماه بازی، ما کاملا مطمئن هستیم که ما انگشت خود را بر روی چند چیز که ما می خواهیم ثابت، اصلاح شده یا کاملا در فیفا ۱۸ تغییر کرده است گذاشته ایم

هر فهرستی که مایل است چیزی تلخ شیرین است – و در نهایت میل ما برای تغییر از عشق به فیفا متولد شده است. ما فقط آرزو می کنیم که کمی گاهی اوقات این عشق و دوستی را پس دهیم…

گیم پلی و ترفند های AI

http://www.aparat.com/v/wJdWm

این biggie است. هر بازیکن فایفا می داند که یک احساس غیرقابل پیش بینی وجود دارد که گاهی اوقات AI به شما امتیاز می دهد، نه مهارت خود را که به طور پیوسته شما را به دست آورده است. البته این باعث می شود همه چیز کمی، خوب، توخالی بود.

منظور ما چیست؟ خوب بعد از اینکه یک لیتیست واقعی (و به معنای واقعی کلمه) باور نکردنی را برای نگه داشتن شما در خلیج، پیدا کنید – اغلب در دقیقه ۴۴ یک بازی که قبلا اعلام شده است برنده است – AI اشتباه را به طرز محض افتضاح است که از دست دادن نمره سخت تر یا ۳۵ گلوله و ضربه امیدوارانه به گوشه بالا است.

بدترین حالت در بسیاری از موارد، بازی هایی است که شما پیش از آن برای مبارزه انتخاب کرده اید، و به یک مرد، با یک تیم پر از دوره دفاع باب بای Moore / Pele روبرو هستید (نگاه کنید به بچه های یوتیوب)، دروازه بان اپوزیسیون به پیتر اسمیشل در پمپ او (نگاه کنید به او در فیلم های فیس بوک بچه ها)، و یا ۹۹ ضربه مهاجم خود را به عنوان پست اغلب در یک بازی همان و با چنین سختی شما شروع به تعجب میکنید اگر او برخی از نوع طلسم چوبی دارد.

ما می فهمیم که این نوع مهندسی فصل می تواند چیزهای بیشتری را جذاب کند و ما نمی خواهیم به طور کامل تسلط پیدا کنیم، اما ما فقط می خواهیم این نوع ماشینکاری کمی بیشتر احساس کند، من آدم بدی نیستم.

AI  به وضوح چیزی است که تیم توسعه متمرکز بر آن بوده است و بازخورد بازیکنان بعد از فیفا ۱۷ را دریافت کرده است. طبق نظر سام ریورا:

“یکی از چیزهایی که برای برخی از مردم در سال ۲۰۱۷ ناامید کننده این بود که AI در دفاع بسیار خوب بود و بنابراین بسیاری از مردم فقط می توانستند از AI دفاع کنند. بنابراین اکنون ما آن را ثابت کرده ایم و شما باید برای استفاده AI  به خوبی دفاع کنید.

چیزهای کلیدی دیگر که ما در جهان دختران ادویه واقعا می خواهیم. کمی از تنوع وجود دارد: همه چیز خیلی خوب است بارسلونا بازی نوعی از تیکی تاکا فوتبال است که هنوز Pep گواردیولا را کمی پراکنده نگه می دارد، اما زمانی که در سه شنبه بارانی در Stockport در حال اجرا حلقه های حسی در اطراف منچستر یونایتد است.

شما شروع به تعجب می کنید اگر شاید، سبک بازی به اندازه کافی وجود نداشته باشد برای اینکه عادلانه باشد، برنامه ریزی انسان مانند AI فاسد سخت است، اما این بخش نسبتا اصلی از گیم پلی است.

مرتب کردن سطح مهارت

 

بازیکنان FIFA سربازان با دانش محض از لغزنده ها به منظور نابود کردن مهارت ها سر و کار دارند، به طوری که سطح مهارت کاملا جایی نیست که بتواند باشد.

شما می توانید این انتقادات را در بسیاری از بازی ها ارائه دهید و حداقل FIFA دارای لغزنده است، اما بزرگترین مسئله این مهارت ها این است که آنها تلاش می کنند تا شما را بهتر کنند. تمام مهارت ها و ترفندهای که شما انتخاب می کنید برای ضرب و شتم AI به میزان قابل توجهی در سطح مهارت بالا قرار دارد.

به جای اینکه به طرز محسوسی به شما کمک کند تا بهبود یابد، به شما یک بار مهارت هایی را می آموزد که مجددا به شما آموزش می دهد که افراط است. به جای اینکه به طرز محسوسی به شما کمک کند تا به بهبود برسید، به شما فقط یک بار مهارتهایی را می آموزد که از کار بیرون می آید. مانند نگه داشتن اسکیت برای ۹۰ دقیقه و تنها با استفاده از طریق توپ امکان پذیر است.

ما برخی از این ها را لمس کردیم، اما حالت حرفه ای کودک بسیار ناخوشایند FIFA نیست، بلکه یک کودک که در سالن های مختلف در اتاق زیر شیروانی شیک به زنجیر کشیده میشود و در نهایت محکوم به ظاهر شدن در یک فیلم بد درباره رستگاری است.

ما قصد داریم همه مشکلات را ذکر کنیم، اما معلوم می شود که اینترنت از فضای بیرون می آید، بنابراین ما فقط برخی از ویژگی های مورد علاقه و مواردی را که دوست داریم انتخاب می کنیم.

بازیکنان Homesick نباید به یک باشگاه در همان کشور بروند. کسی که باید از آن بی خبر باشد، نباید فورا مغز خود را بازنشانی کند، بازی را نجات دهد، یادآوری بازیکن را ببیند و ببینید آیا بالقوه آنها بهبود یافته است یا نه. عکس قلم باید مانند بازیکن در بازی شبیه باشد. چقدر سخت است؟ حتی FIFA در اوج خود اهمیت خود را در برابر تیم پنج بازی را در هفت روز بازی انجام داده است. برای عشق مارادونا، EA Sports، لطفا. ثابت. Fixtures.Conferences کنفرانس های مطبوعاتی چیزی غیر از بی عیب و نقص را از محدودیت در حال حاضر کمی عجیب  و غریب در مورد چگونگی شغل می تواند باشد می دانند. این مورد در مورد حافظه / ذخیره سازی موجود است، اما مطمئنا از روزهای گذشته حذف می شود؟ منچستر یونایتد همه مهاجمانی را که خریداری می کند به اندازه کافی بد است. اما پس از آن، بازی کردن جیمز ویلسون به عنوان یک مهاجم تنها باعث تشدید همه چیز می شود. در حال پخش شدن در کنسرت های پخش، نظراتی را که درباره تشکیلات خود صحبت  در every.single.game صحبت می کنند. داوران کمی سنگین تر می شوند … ضروریات فصل بسیار حساس هستند. آوردن جوانان عالی است – داشتن دو بازیکن جوان و از بین رفتن ۵۰٪ بازی ها در هر فصل، خنده دار است. درک کنید که این عنوان چه برنده شده است. بازی های ذخیره سازی بازی / بازی های جوانان برای آزمایش ذخایر و غیره. تمرین کاملا متفاوت از GameLet ما استفاده از مهارت های ضرب و شتم AI است. جالب ترین اسم دنیا نباید به راحتی توسط یک کامپیوتر پیشین برداشته شود. لطفا به پیشنهادات بیشتری در توییتر خود بپردازید در دیجی کوک راهنمای ما را برای بهترین بازی های PS4 و بهترین بازی های Xbox One بررسی کنید.

منبع:techradar.comدانشجوی کارشناسی آموزش زبان انگلیسی


دیدگاهتان را بنویسید