HomePod

 HomePod شرکت اپل تاریخ انتشار، اخبار و ویژگی های آن

HomePod تاریخ انتشار، اخبار و ویژگی های آن

به روز رسانی: تا راه اندازی رویداد بزرگ اپل فقط یک روز فاصله است، و ما باید انگشت به دهان باشیم تا ببینیم که اپل در این رویداد بزرگ چه چیزی را معرفی می کند. در بالای لیست خواسته های ما یک تاریخ انتشار برای سخنران است که دقیق تر از  دسامبر ۲۰۱۷ است، اما ما همچنین می خواهیم برخی از اطلاعات قیمت گذاری در انگلستان و استرالیا، همراه با جزئیات بیشتر در مورد فن آوری های بی سیم پشتیبانی از سخنران شرکت اپل را به دست بیاوریم. با دیجی کوک در ارتباط باشید و به زودی این رویداد بزرگ در دیجی کوک به طور زنده پخش می شود

 

داستان اصلی ادامه دارد …

پرده برداری در WWDC 2017، HomePod پاسخ اصلی اپل به آمازون اکو و گوگل در  صفحه اصلی سایت شرکت اپل  است. این بلندگوی مجهز به صدا است که به کارهای روزمره کمک می کند، خانه های هوشمند خود را کنترل می کند و موسیقی را به صورت فرمان اجرا می کند.

پس از اولین باربلندگو در گوشی ها ظاهر شد، دستیارهای صوتی با Amazon Echo وارد خانه می شوند و اکنون اپل به دنبال اقدامات است.

در حالی که اپل دستیار صوتی، سیری، در تلفن های خود برای برخی از زمان حال داشته است، تا به حال تا زمانی که به سخنرانان هوشمند می آید، پشت سر گذاشته شده است. رقبای گوگل دستیار صدای خود را برای سخت افزار اختصاص داده شده با سخنران گوگل صفحه اصلی در سال گذشته به ارمغان آورد. که تمام تغییرات و بهینه سازی های شرکت اپل در این سیستم انجام شده است.

HomePod

ما برای اولین بار در ماه سپتامبر ۲۰۱۶ گزارش دادیم که کارکنان اپل در حال آزمایش «Speaker Apple» در خانه های خود هستند و دور دیگری از شایعات پیشنهاد کردند که آزمایش خانه هنوز ادامه دارد. اخیرا شایعاتی مبنی بر اینکه سخنران در حال تولید محصول بود شنیده بود و سرانجام اپل در سخنرانی خود در WWDC 2017 Home pad را تایید کرد.

بنابراین، در مباحث زیر ما تمامی اطلاعات مربوط به Homepad اپل موجود است!

بریم سر اصل مطلب

این وسیله چیست؟ سخنران هوشمند مجهز به دستیار صوتی Siri است که برای خانه ها طراحی شده است

چه وقتی وارد بازار می شود؟ دسامبر ۲۰۱۷ در ایالات متحده، انگلستان و استرالیا

هزینه آن چقدر است؟ ۳۴۹ دلار (حدود ۲۶۵ پوند / AU 430 دلار)

تاریخ انتشار اپل سیری اسپیکر

اپل HomePod خواهد شد در ماه دسامبر سال ۲۰۱۷ در قیمت ۳۴۹ $ منتشر شده است.

هیچ UK یا AU قیمت گذاری هنوز اعلام نشده است.

این محصول در رنگ های خاکستری و سفید در دسترس خواهد بود.

ویژگی های بلندگو Apple Siri

HomePod

HomePod با ۷ تویتر بر اساس آن مجهز شده است، همراه با یک ووفر رو به جلو ۴ اینچ. شما همچنین می توانید دو از سخنرانان با هم جفت برای پیکربندی استریو – اما هیچ اشاره خاص هنوز از توانایی استفاده از بلندگوهای در یک پیکربندی سینما ۵٫۱ خانه، به عنوان امکان پذیر است با دنده Sonos در رقیب.

سخنران خود در حدود ۷-اینچ قد بلند، و اپل وعده داده است که راه اندازی می شود به آسانی به عنوان آن را با تراشه مجهز AirPods اپل W1 بود. اگر می خواهید آن را با بلندگو سازگار کنید، به آیفون ۵S یا بالاتر نیاز دارید.

اپل تایید کرده است که رئیس جدید خواهد بود فضایی آگاه، پس از آن باید بدانید که چگونه برای بهینه سازی صدای خود را با توجه به خانه خود را. این می تواند فضای آن را شناسایی کند، کانال های مستقیم را بسته به موقعیت مکانی آن تعیین می کند.

امیدوارم این بدان معنا باشد که صدای آن خیلی زیاد نخواهد شد اگر آن را در گوشه سمت چپ بچرخانید، اما قبل از اینکه بتوانیم بگوییم مطمئن هستیم، باید ببینیم که چگونه در دنیای واقعی انجام می شود.

بلندگو با ۶ میکروفن مجهز است که برای گوش دادن به دستورات صوتی استفاده می شود. شما فقط می توانید از آن استفاده کنید برای کنترل موسیقی، اما شما همچنین می توانید آن را سوال در مورد موسیقی است که در حال حاضر بازی، از جمله برای نام از اعضای گروه شرکت بپرسید. “این درامر چه کسی است؟” یک اپل خاص (و پرسرعت) بود که اپل در آشکار سخنران برجسته کرد.

شما می توانید وقتی که ترجیح می دهید آهنگ ها را به بلندگو بگویید، برای اینکه اپل موسیقی را توصیه کند که بیشتر شبیه آهنگ هایی است که در حال پخش هستند.

اپل می گوید که آرایه میکروفون به اندازه کافی هوشمند است تا صدای زمینه را لغو کند تا بلندگو بتواند صدای موسیقی خود را بشنود. این کمک توسط آن شامل تراشه A8، که اپل ادعا می کند که قدرتمند ترین پردازنده است که تا به حال در یک بلندگو یافت می شود.

تراشه A8 برای اولین بار در آیفون ۶ در سال ۲۰۱۴ ظاهر شد، بنابراین این جدیدترین تراشه اپل است که نباید ارائه کند، اما هنوز هم برای یک سخنران فوق العاده قدرتمند است.

HomePod همچنین سازگار با تعدادی از ویژگی های غیر موسیقی، مانند یادآوری، دادن اطلاعات آب و هوا، و کنترل HomeKit است دستگاه های پشتیبانی شده خانه های هوشمند.

جالب توجه است اپل همچنین گفته است که HomePod است “یک راه عالی برای ارسال پیام های”، نشان می دهد که آن را شامل ادغام در iMessage.

اگر چه سختافزار قدرتمند است، هنوز در مورد سیری به عنوان یک دستیار صوتی در مورد برخی از موارد احتمالی صحبت می کنیم. سیری است برخی مشکلات قابل توجهی در مقایسه با رقابت خدمات صوتی، و ما باید برای دیدن اینکه آیا HomePod قادر به رسیدگی به این مسائل است.

به عنوان مثال، در حال حاضر سیری به شدت از شما این امکان را به استفاده از گزینه های اولویت برنامه های خود اپل نه. از سیری بخواهید که برخی از موسیقی را پخش کند و تنها قادر به پخش آهنگ هایی است که در برنامه موسیقی اپل شما وجود دارد. اپل به صراحت گفت که HomePod طراحی شده است و با اشتراک Apple موسیقی.

این در مقایسه با هر دو Alexa و Google Assistant است که هر دو به شما اجازه می دهد تا از یک برنامه موسیقی انتخابی خود استفاده کنید، نه محدود کردن شما به Amazon Prime Music و موسیقی Google Play به ترتیب.

HomePod

بر اساس برخی از حفر توسعه، آن را مثل برنامه های شخص ثالث به نظر نمی در حال رفتن به در HomePod اجازه داده می شود – حداقل، نه برای شروع با.

 

حداقل رابط به نظر می رسد بدون درز. کسی که به تازگی اوج دزدکی حرکت کردن در رابط برای اتصال به یک HomePod کردم و نوشته شده از صفحه نمایش در توییتر. به نظر می رسد بلندگو یکپارچه به مرکز کنترل ادغام شود.

آمازون به خصوص با استفاده از اجازه دادن به توسعه دهندگان به ادغام خدمات خود را به بلندگوهای هوشمند به خصوص باز شده است. این اجازه می دهد ایجاد مهارت، که در اصل عمل به عنوان برنامه های سخنران هوشمند، و تا کنون وجود داشته بیش از ۱۰،۰۰۰ از آنها ایجاد شده برای سخنران بوده است.

مسئله دیگری با سیری این است که گاهی اوقات می تواند کمی … احمقانه باشد. آن زمانیکه مونالیزا نقاشی شده بود (که ۱۵۰۳، علاقمندان هنر)، و دستیار صوتی با خوشحالی به شما خواهد گفت که جواب یک هزار است، پانصد و سه، به جای به اندازه کافی هوشمند بودن به درک که سال باید خواندن با صدای بلند به عنوان “پانزده آه سه”.

البته همیشه این احتمال که اپل به زودی تلاش قابل توجهی به بهبود سیری قبل از HomePod است در ماه دسامبر عرضه می شود وجود دارد. گوگل همان کاری را کرد که در ماههای قبل از انتشار صفحه اصلی گوگل، Google Now را، که Google Assistant را طراحی کرده بود، بازنگری کرد.

 

در نهایت، نظرات اپل VP Phil Schiller که نشان می داد اپل در کنار خطوط یک سخنران سیری با یک صفحه ی یکپارچه تفکر کرد – معلوم شد دروغ است.

رقیب جدید وارد عرصه شده است

سخنرانان هوشمند یکی از تکنولوژی های غیر منتظره و خنثی هستند که طی چند سال گذشته منتشر شده اند و جالب است که هر یک از غول های تکنولوژی را به عنوان پشتیبان های صدای موجود خود برای کار در زمینه خانه کار کنند.

اپل تنها کسی نیست که چنین دستگاهی در افق وجود داشته باشد. هارمون KARDON نیز در تدارک یک سخنران خانه مجهز به دستیار صوتی کورتانا مایکروسافت، و بین آن و تلاش سخنران هوشمند موجود گوگل، بازار قرار است به بسیار به سرعت شلوغ است.

اپل یک فرصت واقعی ایستاده که آن را به تلاش اتوماسیون خانگی خود به لطف HomeKit است می آید، اما آن را به عنوان قوی نیست که آن را به یکپارچه سازی با سرویس های غیر اپل مانند Spotify می آید.

امیدوارم تکنولوژی صوتی HomePod تاب رقابت باسایر رقبا را داشته باشد.

منبع:techradar.comدانشجوی رشته ادبیات انگلیسی-فعال در حوزه فناوری


دیدگاهتان را بنویسید