جرمی هانت

جرمی هانت، وزیر بهداشت انگلیس، تعهد صنعت سلامت دیجیتال را صادر کرد

جرمی هانت ، وزیر بهداشت انگلیس، در سخنرانی در یک کنفرانس NHS روز سه شنبه ۱۲ سپتامبر، متعهد می شود که NHS در اوایل سال آینده وارد عصر دیجیتال شود.

این بدان معناست که بیماران قادر خواهند بود به مدارک پزشکی خود دسترسی پیدا کنند، یک قرار ملاقات با پزشک و در پایان ماه ژوئن ۲۰۱۸ دستورالعمل تکراری را بر روی گوشی های هوشمند خودشان عرضه کنند.

سخنرانی در نمایشگاه نوآوری بهداشت و درمان در منچستر به عنوان سرانجام NHS به سمت ۷۰ سالگی خود می رسد. سرویس بهداشت ملی در ماه ژوئیه ۱۹۴۸ تأسیس شد.

جرمی هانت می گوید: “مردم باید قادر به دسترسی به پرونده های پزشکی خود باشند ۲۴/۷، سابقه پزشکی کامل خود را برای هر کسی که انتخاب می کنند، نشان می دهد و خدمات اساسی مانند قرار ملاقات های GP یا دستورالعمل های آنلاین را تکرار می کنند.

“من به چالش گرفتن آن دست نزدم – اما اگر این کار را انجام دهیم، بهترین ارائه دهنده ۷۰ روزه از NHS به بیماران خود خواهد بود.”

در حال حاضر این سرویس در نسخه آزمایشی قرار دارد.

جرمی هانت :این سرویس در قالب برنامه ای است که در مرحله نهایی برنامه NHS 111 که بوسیله Babylon Healthcare ایجاد شده است، می تواند در حال حاضر در لندن به جای تماس با ۱۱۱ خط اضطراری غیر اضطراری استفاده شود.

جرمی هانت :در حال حاضر یک آزمایش – به نام NHS GP در دست – در حال اجرا در لندن Borough Hammersmith و فولام از برنامه Babylon کامل است که اجازه می دهد تا بیماران به برنامه به عنوان ثبت نام GP خود را. اگر شما در سایر مناطق انگلیس هستید، برنامه Babylon را می توانید استفاده کنید اما با احتساب قیمت.

جرمی هانت

جرمی هانت : در برنامه Babylon شما می توانید با یک GP به عنوان یک تماس ویدیویی با تلفن هوشمند خود یک دفتر خاطری داشته باشید. این که آیا این برنامه که هانت برای برنامه ریزی در سراسر کشور برنامه ریزی می کند، مشخص نیست، اما با توجه به این که این آزمایش به طور فعال انجام می شود، به این معنی است که شانس خوبی وجود دارد.

با توجه به حملات اخیر بدافزار به NHS، ایمنی یک سوال است که بلافاصله در هنگام فکر کردن درباره دیجیتالی کردن مراقبت های بهداشتی به ذهن می رسد. اگر بیشتر اطلاعات پزشکی ما پخش شده و از راه دور در دستگاه های ما برگزار می شود، آسیب پذیری بالقوه اطلاعات بسیار ارزشمند و حساس را افزایش می دهد.

همانطور که ما بیشتر در مورد چگونگی برنامه دیجیتال مراقبت های بهداشتی یاد می گیریم، به شما اطلاع خواهیم داد.

منبع:techradar.comدانشجوی رشته ادبیات انگلیسی-فعال در حوزه فناوری


دیدگاهتان را بنویسید