اچ پی

اچ پی،یعنی تجربه ایی زیبا از رایانه بیش از حد تصور و تفکرات یک کاربر

اچ پی در سخنرانی های هفته گذشته خود از نسل جدیدی از لپ تاپ های تجاری خود برای انجام کار های مختلف سخن به میان آورده است.این لپ تاپ منحصر به فرد و هوشمند چیزی در ورائ تکنولوژی و فناوری رایانه به کاربران ارائه می کند.

تحقیقات شرکت اچ پی نشان داده است که بیشتر کار های نوشتاری و تجاری در خارج از خانه انجام می شود و این می طلبد که اچ پی مطابق با محیط و فضای کار شما و متن های نوشته شده توسط شما ،لپ تاپ را شخصب سازی کند البته به این رایانه ها همانطور که در تصویر می بینید نمی توان لپ تاپ گفت. ولی خب دست کمی از یک لپ تاپ زیبا ندارند.اچ پی معتقد است که با انتشار و رونمایی از این لپ تاپ ساعت کاری ۱۵۰ درصد افزایش می یابد و کاربران اکثرا از انجام کار های خود راضی هستند.

کاربران کنونی لپ تاپ های اچ پی از وضع موجود در لپ تاپ های خود راضی هستند.با این حال اچ پی می خواهد آنچه را که در ساختن این لپ تاپ ارزش مند و منحصر به فرد به کار برده است به کاربران خود نشان دهد.البته تلاش های مهندسین شرکت اچ پی در این راستا غیر قابل چشم پوشی است. با این لپ تاپ کار های خودتان را می توانید سریع تر انجام دهید در منزل سرکار یا حتی در مسیر های رفت و آمد کار های خود را انجام دهید.

ریس بخش مدیریت سیستم های خانگی شرکت اچ پی اعلام کرد: ما در ساخت این لپ تاپ تلاش های زیادی کرده ایم. و متوجه شدیم که هرچه فاصله ی بین خانه و محل کار زیاد تر می شود نام اچ پی برای انجام کار های اداری و تجاری بیشتر مورد توجه قرار میگیرد و این مسئل باعث می شود تا کاربران از این لپ تاپ بهره بیشتری ببرند.در این لپ تاپ سعی شده است که تا حد امکان مکان مورد نظر کاربر برای استفاده از لپ تاپ در نظر گرفته شود.طراحی این لپ تاپ خیلی عالی و کاربر پسند است،بدنه این لپ تاپ نازک و سبک استفظار خوبی دارد و به طبع برای استفاده خیلی مناسب تر از چیزی است که شما تصورش را می کنید.تمام نقوص و ضعف های امنیتی این لپ تاپ برطرف شده اند.

با این لپ تاپ اچ پی تکنولوژی را در حد خیلی عالی تجربه کنید!ویژگی های جدیدتری در این لپ تاپ اضافه شده اند.

در آینده این لپ تاپ بیشتر و بیشتر مورد بررسی و تحلیل قرار خواهد گرفت.

منبع:techradar.comدانشجوی رشته ادبیات انگلیسی-فعال در حوزه فناوری


دیدگاهتان را بنویسید