گوگل پیکسل2

گوگل پیکسل۲ ،از یک گوشی به گوشی دیگر،رونمایی ۴ اکتبر

گوگل پیکسل۲!

گوگل پیکسل۲ ،در سال گذشته گوگل،اولین گوشی خود را با نام پیکسل رونمایی کرد.

این گوشی با قابلیت های منحصر به فرد خود توانست مشتریان زیادی را در اطراف خود جمع کند.

خبر خوب این است که ما تنها دو هفته با انتشار گوشی جدید شرکت گوگل فاصله داریم.

این شما و این هم فرزند کوچک خانواده،گوگل پیکسل۲!

همین چند وقت پیش بود که یکی از خوانندگان مجله دریود لایف در بوستون از خوانندگان دیگر تقاضا کرد تا با انتشار و نوشتن طومار درازی به عنوان”گوشی هوشمند بیشتری می خواهیم” را در اختیار گوگل قرار دهند تا با انتشار این طومار موفق شوند که گوگل را مجبور به رونمایی از گوگل پیکسل۲ کنند.البته در این طومار از لوگوی گوگل نیز استفاده شد.

اگر این طومار موفق به اغفال گوگل برای رونمایی از این گوشی شود.این گوشی بعد از رونمایی به اهالی شهر بوستون حمله می کند و مادرشان را به عزای شان وادار می کند(از اهالی شهر بوستون بابت این شوخی جسارت آمیز معذرت می خواهیم).حتی اگر این گوشی در تاریخ ۴ اکتبر،رونمایی نشود. انتظار می رود که در این گوشی از پردازشگر Snapdragon 836 استفاده شود.

شایعات گوگل پیکسل۲!

حتی اگر این طومار گوگل را اغفال نکند.

انتظار می رود که در سال گذشته گوگل از نسخه اول رونمایی کرد،

امسال نیز از نسخه دوم این گوشی رونمایی کند.

تاریخ انتشار گوشی پیکسل،۴ اکتبر سال ۲۰۱۶ بود!

براساس آخرین شایعات منتشر شده در مجله دریود لایف در بوستون حدود ۲۵۰۰۰۰ نفر از گوشی هوشمند پیکسل استفاده می کنند.که این رقم بالا سازمان فدرال و انجمن متخصصین فناوری کشور آمریکا را وادار می کند که نیاز های مردم را برای استفاده از این گوشی برطرف کنند.تغییرات زیادی در این گوشی لازم است از جمله اصلا هیچ کدام از اجزای گوشی نباید به گوشی های دیگر شباهت داشته باشند.و از همه مهم تر این است که رقیبان گوگل که از پردازنده Snapdragon  استفاده می کنند نباید از گوگل پیکسل پیشی بگیرند.و این یک مسئله بزرگ برای گوگل محسوب می شود.

منبع:techradar.comدانشجوی رشته ادبیات انگلیسی-فعال در حوزه فناوری


یک نظر برای “گوگل پیکسل۲ ،از یک گوشی به گوشی دیگر،رونمایی ۴ اکتبر

دیدگاهتان را بنویسید