آیفون ایت

آیفون ایت،بررسی سرسری،باطری خیلی کم ظرفیت است

آیفون ایت،اپل در این هفته اعلام کرد که آیفون ایت-ایت پلاس و ایکس معرفی خواهند شد اما در این گزارش،اپل هیچ سخنی از کاهش ظرفیت باطری اعلام نکرد.آیفون این نسبت به دیگر گوشی های شرکت اپل باطری ضعیف تری دارد.

آیفون ایت-ظرفیت باتری: ۱۸۲۱ میلی آمپر

آیفون ایت پلاس-ظرفیت باتری:۲۶۷۵ میلی آمپر

در حالی که آیفون سون و سون پلاس ۱۹۶۰ میلی آمپر باتری داشتند،اما آیفون ایت نسبت به این دو گوشی در حد ۸ الی ۹ درصد قدرت باطری کمتری دارد.

این خبر در سازمان تنظیم مقررات رادیویی چین با نام TENNA منتشر شده است.

بررسی سرسری باطری آیفون ایت

علی رغم باطری کوچک!این گوشی ۰٫۲ میلیمتر از آیفون های دیگر نازک تر است و ۲۰ از این دو آیفون قبلی سنگین تر است.

اپل در مورد پردازنده ۱۰ نانومتری A11 – با دقت عمل کرده است. و در این گوشی از این پردازشگر استفاده کرده است. و این مقدار باتری هم می تواند نیاز پردازشگر را تامین کند. در گوشی آیفن هفت و هفت پلاس از پردازنده A10 استفاده شده بود.علی رغم باطری ضعیف و کم ظرفیت ،این پردازنده برای این گوشی خیلی قدرتمند و مفید است.

اندازه فیزیکی باطری در آیفون ایکس اعلام نشده است و هنوز اطلاعاتی به طور کامل در دسترس نیست.

اندازه ی باطری آیفون ایکس: ضخامت این باطری ۷٫۷ میلی متر است که نسبت به آیفون هشت ۴ برابر نازکتر است.بنابراین می توان گفت که اگر باطری آیفون ایت بزرگ تر است- شرکت اپل به فکر تغییر این اندازه خواهد بود. باید دید که اپل چه کار می کند.اما متخصصین امور موبایل و اسمارت فون ها به خوبی میدانند که تنها باطری و پردازنده ملاک نیست! چیزی که یک گوشی را از بقیه رقبا جدا می کند،ایده سازنده گوشی در تهیه و مونتاژ اجزای این گوشی است.اگر به آیفون های اولیه دقت کرده باشید،خواهید دید که اپل در ساخت این گوشی ها اصلا حشو و اغراق را به کار نبرده است،نیاز کاربران خود را شناخته است و بر اساس همان نیاز ها و انتظارات کاربران گوشی های خود را تولید نموده است.

منبع:techradar.comدانشجوی رشته ادبیات انگلیسی-فعال در حوزه فناوری


دیدگاهتان را بنویسید