Battlefront 2

۲ Battlefront نسخه فصلی این بازی بر روی اکثر کنسول ها قابل اجراست

Battlefront 2 به روز شد !گوش کن چی میگم!!!

Battlefront 2
استار وارز بتلفرانت قرار است که در ظرف  چند ماه آینده به صورت رایگان برای کنسول های PC، PS4 و Xbox One عرضه شود، اما ژوئن امسال (خرداد) شاهد بسته بزرگ الحاقی و پیوستی این بازی به نام Bespin  منتشر شد. این بسته دارای  مپ های جدید و همچنین شخصیت معروف Lando Calrissian (بازیگر معروف جنگ ستارگان) بود که در ژوئن امسال عرضه شد. در ادامه با دیجیکوک همراه باشید.
گفته سایت EA درباره‌ی این بسته :
«بازیکنان همراه با چهار مپ جدید در داخل و اطراف Cloud City قراردارند. شما AT-ATS را در Cloud City را خواهید دید، با جنگنده اسکادران به آسمان ها می‌روید و حتی زمانی را در یک اتاقک کربنیت سپری می کنید .البته، ما همچنین شاهد اضافه شدن حالت بازی جدید، و دو شخصیت‌های نمادین جدید هستیم. ما واقعاً در مورد Lando Calrissian و شکارچی خونسرد، Dengar هیجان زده هستیم.»

قسمت بالایی خبر مربوط به BattleFront 2 بود.

قبل از بازی کردن گرفتار این بازی بسیار جذاب شوید Battlefront 2 واقعاً جذاب است.

عاقبت، در جنگ ستارگان جنگ Battlefront 2، فقط چند ماه طول می کشد تا تمام شود، اما اگر شما نمی توانید صبر کنید، بسته های توسعه بازی اصلی در حال حاضر در تمام سه سیستم عامل رایگان است. و می توانید آن را به طور کامل دانلود کنید

در نسخه  PC شما می توانید گذر فصل (که دسترسی به چهار گسترش) را در سرویس Origin EA به صورت رایگان دریافت کنید، و همچنین می توانید برای PS4 و Xbox One برداشت کنید. هنوز مشخص نیست که مدت زمان معامله برای آن چه خواهد بود، اما اکنون می خواهیم آن را برای جلوگیری از ناامیدی به دست آوریم.

اگر شما بازی اصلی را ندارید، پس از آن نیز در میان سه سیستم عامل تخفیف داده می شود.

در همین حال عاقبت بازی به دلیل راه اندازی در تاریخ ۱۷ نوامبر ۲۰۱۷ است، بنابراین شما می توانید زمان زیادی را به قلم مو و مهارت های خود را قبل از اینکه آن را خارج شود داشته باشید.

راهنمایی ما را به بهترین بازی های Xbox One و بهترین بازی های PS4 رجوع کنید.

این بسته به روز رسانی شامل موارد زیر است:
۱.رویدادهای جدید در بازی – تعداد بیشتر امتیار دوبرابر آخر هفته‌ها، مأموریت های جامعه و ورود به مراحلی برای کسب تجربه بیشتر بازیکنان، اعتبارات و آیتم‌های بیشتر.
۲.امکانات جدید – باز شدن استار کارت‌های قدرت مانند Berserker Trait بمب Bacta و یون Neutralizer.همچنین دو سورپرایز برای طرفداران این بازی در نظر گرفته شده است که در چهار می اعلام خواهد شد.

استار وارز بتلفرانت هم اکنون برای دستگاه های PS4،PC و Xbox One پرداخت فصلی ۵۰ دلار قابل اجراست.

منبع:techradar.comدانشجوی کارشناسی آموزش زبان انگلیسی


دیدگاهتان را بنویسید