آیا داک میت۱۰ هواوی استفاده از برنامه‌های اندروید را در رابط‌کاربری کامپیوتر میسر میسازد؟

داک Dex سامسونگ این قابلیت را دارد که هنگام اتصال به نمایشگری‌بزرگ رنگ‌وبوی دسکتاپ‌کامپیوتر را به رابط‌کاربری اندروید دهد. مطمئنا این فناوری در برابر چیزی که قبلا شاهدش بودیم یعنی نمایش فضای‌کاربری اندروید در نمایشگری‌بزرگ‌تر پیشرفت عظیمی به حساب می‌آید. حال، شنیده شده که هواوی میت۱۰ نیز از داکی مشابه Dex استفاده خواهدکرد. این داک اجازه‌ای به کاربر میدهد که برنامه‌های اندرویدی را به‌سبک دستکاپ تجربه کنند. این قابلیت ممکن است زمانی که دستگاه بطور وایرلس به نمایشگری متصل است نیز کار کند.

‏Yanis Anteur مدیر عامل کمپانی لوازم جانبی MirAxess در گزارشی که منتشر کرده است گفته است که میت۱۰ قابلیتی دارد که می‌تواند به صورت یک PC اطلاعات را نشان دهد.
طبق اندک اطلاعاتی که از تیزر رسمی میت۱۰ دریافت کردیم، از جمله «این یک اسمارت فون نیست» می‌توان برداشت کرد که چنین ایده‌ای از هواوی دور از ذهن نیست. به علاوه اهالی شنژن مدعی‌اند میت جدید می‌تواند مانند انسان ببیند، بیاندیشد، و بیاموزد.

امروزه شرکت هواوی بعد از سامسونگ، دومین بزرگ ترین تولید کننده تلفن هوشمند در جهان است؛ پس اگر میت۱۰ اینطور که می اندیشیم باشد، میتواند به طور قابل توجهی سهم هواوی را در بازار تلفن هوشمند افزایش دهد. طبق انتظار، تراشه کایرین ۹۷۰ چینی، که دارای فناوری هوش مصنوعی نیز هست، توسط میت۱۰ به خدمت گرفته خواهد شد. پس ممکن است اتصال به صورت Miracast به تلویزیون مد نظر هواوی بوده باشد.

«از این لحظه ما به شما Mirabook را در جهت استفاده از داک Dex گلکسی اس۸ و ویندوزفون پیشنهاد میکنیم. من یک خبر سری نیز برایتان دارم؛ پرچم‌دار هواوی که قرار است در ۱۶ اکتبر پرده‌برداری شود ویژگی شبیه به Dex دارد و با Mirabook سازگار است.» Yanis Anteur مدیرعامل MirAxess

در پایان، پرچم‌دار هواوی در ۱۶ اکتبر وارد عرصه رقابت با دیگر مدعیان میشود. برای آگاهی از شایعات و اخبار میت۱۰ با ما همراه باشید.
دیدگاهتان را بنویسید